UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Uue võistlussarja esimesed tulemused

/ / Uudised
Septembris alanud uue maailma sisesõudjaid ühendava veebilehe Indoor Rowers League võistlussarja esimene etapp on nüüdseks kõigile seljataha jäänud ja ees ootamas uued ülesanded. Möödunud kuul tuli sõudeergomeetril läbida nelja minuti jooksul maksimaalne distants ja osavõtjate seas oli ka eestlasi.

40-49 aastaste naiste seas saavutas 74 meetrise eduga esikoha Tiina Kapten, läbides 4 minuti jooksul 1134 meetrit. 500 m keskmiseks kiiruseks teeb see 1.45,8. Lisaks Tiinale osales meie tiimist veel Rait Merisaar, kes tulemusega 1246m (keskmine kiirus 1.36,3/500m) hõivas 20-29 aastaste meeste arvestuses 5nda koha.

Oktoobrikuine ülesanne näeb ette ühe miili ehk 1609 meetri läbimist. Juba on seda jõudnud teha Tiina, kes sai ajaks 5:55,7 (1.50,5/500m) ja taaskord enda vanuseklassis esikohta hõivab.

Sisesõudjate Liiga näol on tegemist septembrist 2014 märtsini 2015 kestva võistlussarjaga, kus iga kuu tuleb läbida erinev distants. Aastalõpuni on ees ootamas veel 6344 meetri läbimine novembris ja 5000m detsembris.

Lehega on selle loomisest alates liitunud juba mitusada sisesõudmise harrastajat üle kogu maailma. Kõigil soovijatel on võimalik endale lihtsalt ja kiirelt leheküljel www.indoorrowers.org konto luua. Loodame, et järgmisel kuul saame välja tuua juba rohkemate eestlaste tulemused sarjas.