16.12.2023 Pärnu Kuninga spordihoone

Registreerimine võistlusele on avatud

Registreerimine lõppeb 13.12.2023 kell 23:59

SISESÕUDMISE VÕISTLUS IGALE ÜHELE

Pärnumaa lahtised Meistrivõistlused on Sisesõudesarja II etapp. Ühtlasi on tegu sarja ainsa etapiga, kus saavad osaleda ka kõige nooremad, D-klassi sportlased. Sel etapil on võimalus ennast proovile panna ka mitte sõudesportlastel, kes saavad osaleda vabaklassis.
Võistluse ajalugu
2023

Leo Muiste näitas taas võimu

Meeste arvestuses hoolitses päeva parima aja eest alla 23aastaste sõidus kaasa teinud viljandlane Leo Muiste, kes sai kirja 6.01,8. Naistest kiirema tulemuse sõitis välja SK Pärnu esindaja Annabel Aron (6.58,9).

TULEMUSED PILDID VIDEO

2022

Kaarel Kiiver võidutses päeva parima ajaga U23 klassis

“Ehkki läksin sõitma 5.56 peale, mõistsin juba 500 meetri peal, et sellist aega ei püüa,” rääkis isiklikku tippmarki uuendanud Kiiver, kes enda sõnutsi piitsutas endast välja 100 protsenti, jäädes tulemusega väga rahule.

TULEMUSED PILDID

2021

Leo Muiste absoluutne võitja

Meeste seas sõitis päeva parima aja 6.00,3 alla 23aastaste klassis võistlev viljandlane Leo Muiste, kellele järgnesid TÜ akadeemilise spordiklubi liige Kaarel Kiiver 6.05 ja SAK Tartu mees Rein Muda 6.16ga.

TULEMUSED

2020

Võisteldi esmakordselt Time-Team süsteemis

Naiste võitja Liisu Mitt läbis 2km distantsi ajaga 6.56,5. Meestes oli kiirem Tõnu Endrekson 5.54,9, Allar Raja 5.57,2 ja Jüri-Mikk Udami 5.59,8 ees.

TULEMUSED

2019

Endreksonile ei olnud vastast

5.54,6-ga Tõnu Endreksonile võit, talle järgnesid Kaspar Taimsoo ja Jüri-Mikk Udam vastavalt 6.00,7 ja 6.02,3-ga. Naistes võidutses Sõudeklubi Pärnu sportlane Liisu Mitt.

2018

Võitjaks tuli Raja, Kivilo ja Jämsä ees

Võidu enda nimele vormistamiseks kulus Allar Rajal aega 5.56. Martin Kivilo lõpetas teisena tulemusega 6.03,3 ja pronksile tuli vanameister Andrei Jämsä ajaga 6.06,3.

2017

Allar Raja, Martin Kivilo, Kaur Kuslap

Allar Raja 5.55,2-ga näitas taas võimu. Teiseks tuli Tallinna Sõudeklubi sportlane Martin Kivilo 5.57,4-ga ja kolmandaks neljapaadi mees Kaur Kuslap 6.00,0-ga. Naiste arvestuses tuli võitjaks Liisu Mitt 7.07,1-ga.

2016

Allar Raja - kindel võitja

Kohe algusest liidripositsiooni hõivanud Allar Raja lõpetas sõidu ajaga 5.54,8. Teisele positsioonile platseerus võimsa tagasituleku teinud Kaur Kuslap, kolmandaks tuli Joosep Laos. Naiste arvestuses võidutses taas Liisu Mitt.

2015

Martin Kivilo üllatas kolmanda kohaga

Kui Tõnu Endrekson, Allar Raja, Kaspar Taimsoo, Andrei Jämsä ei vaja enam ammu tutvustamist, siis 1996. aastal sündinud Martin Kivilost on siiani kuulnud vähesed. Lootustandev spordimees jõudis Pärnus 2000 meetri distantsil alla 6-minuti meeste klubisse, tagades 5.59,2-ga 3. koha.

2014

Kogenud Endrekson Pärnumaa meister

Kogenud Tõnu Endrekson kroonis end Pärnumaa meistriks tulemusega 2.46,1. Järgnesid neljapaadi liige Taimsoo 2.48,7 ning Jämsä 2.49,5ga. Alla 3 minuti piiri tõmbasid ka kalevlased Joosep Laos (2.54,3) ning olümpiakogemusega Geir Suursild (2.57,0).