UNUSTASID PAROOLI?

LOO UUS KONTO

Edukad Eesti Meistrivõistlused Väike-Maarjas

/ / Uudised
Selleks korraks sai EMT Sõudesari läbi. Edukalt meie klubi jaoks üldarvestuses ja edukalt ka viimasel etapil Väike-Maarjas. Lisasime mitmed Eesti Meistrivõistluste medaleid klubi medalite kogusse ja nüüd võib mõelda pikematele distantsidele.

Meie jaoks algas võistluspäev kuld- ja pronksmedaliga VN27-44 klassis, kus kindla võidu sai meie klubi liige Liisi Naarits, kes läbis 1000m distantsi ajaga 3.44,7. Kolmanda koha saavutas samuti Klubi Sõudespinning esindav Kätlin Õispuu tulemusega 4.00,9. Teiseks tuli Arena Spordiklubi esindaja Merle Lillik ajaga 3.45,3.

Liisi Naarits peale autasustamist-“Läksin starti eesmärgiga saada aeg alla nelja minuti. Kui start anti ja ma tõusin liidriks, siis oli väga hea minek. Distantsi lõpus oli väga raske sõita ja kui poleks olnud nii palju toetajaid ja ergutajaid võib olla oleksin kergelt alla andnud. Finišeerides olin väga üllatunud välja sõidetud ajast, tulemus oli kõva ja kuld kuulus seekord mulle!”

Kohe järgmises sõidus, kus stardis olid sama vanuseklassi meessportlased, tuli võitjaks Marko Kadakas ajaga 2.59,2. Teisele kohale platseerus Rainer Saad 3.03,1-ga ja kolmandaks, nagu ka Marko meie klubit esindav ja Tartus treeniv, Indrek Tamm ajaga 3.05,5.

VM45-59 klassis oli tulemusega 3.10,7 Jüri Ellen teine ja Aivar Vaus saavutas ajaga 3.13,5 neljanda koha. Naiste vabas klassis võistlevad sportlased pidid läbima distantsi 2km ja selles klassis oli meie klubist kaks osalejat. Sirli Kruusmaa sai ajaga 7.43,4 kolmanda ja Anu Kalda 8.06,2 neljanda koha.

Meeste vabas klassis oli osalejaid kokku 12 ja meie sportlased olid hõbedal ja pronksil. Teise koha vääriliselt läbis distantsi Indrek Vait ajaga 6.20,0 ja kolmandale kohale sõitsis ennast välja Kaido Ruul tulemusega 6.27,0.

Üks kuld tuli meie klubile ka naiste absoluutarvestuses, kus väga head minekut näitas Tiina Kapten. Kohe sõidu alguses liidriks tõusnud Tiina lõpetas 2km distantsi ajaga 7.08,9, teiseks tuli Viljandi Sõudeklubi esindaja Krete Koovit tulemusega 7.15,5 ja kolmandaks Kätlin Rebane 7.22,0-ga SAK Tartust.

Eesti Meistrivõistluste tulemused | Eesti meistrivõistluste pildid | Võistluste kalender

EMT Sõudesarja üldarvestuse punktidest ja meie klubi liikmete kohtadest kirjutame järgnevatel päevadel.